Üyelik Girişi

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Burak Yağız (03/01/2016 15:36)
Konu : Mail adresi hakkında
Mesaj : Merhaba mail adresinizi öğrenebilir miyim?
"Sayın Yağız, Bizlere info@anfila.org adresinden ullaşabilirsiniz. saygılarımızla"
Editör Notu
Erman Cennetyolu (16/09/2015 14:02)
Konu : Elimdeki pulları satmak istiyorum
Mesaj : Selamlar.Elimde yüz küsur tane 30 yıldan fazla pullar var bunları değerlendirmek istiyorum ne yapmam lazım,yardımcı olursanız memnun olurum
"Derneğimizin Ankara Kurtluş'taki binasında pazar günleri toplantılarımız düzenli olarak yapılmaktadır. İsterseniz koleksiyonunuzla birlikte toplantılarımıza katılabilir, burada bilgi alabilirsiniz. Diğer bir alternatif, koleksiyonun resimerini çekip mail yoluyla bize gönderebilirsiniz, size genel bir fikir verebiliriz. Son olarak, pul ticareti yapan tüccarlara koleksiyonunzu gösterip değeri konusunda fikir alabilirsiniz. Saygılarımızla Ankara Filateli Derneği"
Editör Notu
hatice dikiciler (22/08/2015 15:08)
Konu : pullar hakkında
Mesaj : merhabalar
elimde 1960 yıllar ve öncesine ait yerli ve yabancı pullar var bu pulları ihtiyaç nedeniyle satmak istiyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz.
"Hatice Hanım konuyla ilgili olarak email adresinize mesaj gönderilmiştir. Saygılarımızla"
Editör Notu
onur (10/06/2015 02:28)
Konu : pul koleksiyonu
Mesaj : Merhaba benim babamdan kalma okul koleskyonum var fiyatlarını merak ediyorum nasıl öğrenebilirim Acaba
"Eylül ayından itibaren, her pazar sabah Derneğimiz Ankara Kurtluş'taki binasında toplantılarına başlayacaktır. İsterseniz koleksiyonunuzla birlikte toplantılarımıza katılabilir, burada bilgi alabilirsiniz. Diğer bir alternatif, koleksiyonun resimerini çekip mail yoluyla bize gönderebilirsiniz, size genel bir fikir verebiliriz. Son olarak, pul ticareti yapan tüccarlara koleksiyonunzu gösterip değeri konusunda fikir alabilirsiniz. Saygılarımızla Ankara Filateli Derneği"
Editör Notu
SELİM CANDAN (14/02/2015 10:10)
Konu : İSFİLA SATIŞ ŞEKLİ
Mesaj : İSFİLADA oldugu gibi internet üzerinden satış yapmanızı bizim gibi ankada olmayan pul meraklılarını menun etmiş olursunuz.
teşekkürler
"Selim Bey mesajiniz icin tesekkur ederiz. Sitemizin teknik olanaklari yetersiz oldugu icin malesef internet uzerinden satis yapamiyoruz. Bununla birlikte her hafta pazar gunu Dernek binamizda mubadele ve muzayede etkinlerimiz yapilmaktadir. Ankara'ya yolunuz dustugunde sizi aramizda gormek ve tanismaktan memnun oluruz. Saygilarimizla. "
Editör Notu
 2 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret66675
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.05188.0840
Euro9.64579.6843
Hava Durumu